TJ Sokol Putim – TJ Sokol Sepekov 1 : 2, poločas 1 : 1.

2.11.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Kačírek, Nousek, Vlach Matěj – Rejlek (80 Lukáš), Vierer, Holan, Souhrada Martin, Houdek - Bican, Gotfríd.

Trenér: Martin Souhrada.

Branka: Bican.

Tradičně dobrý začátek, po patnácti minutách první branka Bicana, který se po delší pauze vrací do hry. V této fázi utkání jsme byli lepším družstvem a možnosti na zvýšení skóre byly. Jenže opět zbytečná vyrovnávající branka v třicáté minutě naši aktivitu poněkud přibrzdila. Proto možno první poločas hodnotit jako vyrovnaný.

Druhý poločas se nesl ve znamení prvního. Příležitosti na vstřelení vedoucí branky se střídaly na obou stranách. V sedmdesáté minutě se větší štěstí přiklonilo k hostujícímu mužstvu, které se ujalo vedení. V této fázi byli hosté lepším družstvem a mohli přidat pojistku v podobě třetí branky. Naše podržel brankář Tomáš Vlach třemi výbornými zákroky. V závěrečné fázi utkání se našim vyrovnat nepodařilo a hosté se mohli radovat z nečekaného úspěchu.
Co dodat: třetí letošní domácí prohra se stejným skóre je velice nepříjemná. I přes tradiční bojovnost a nasazení se nám nedaří dobře rozehrané utkání dovést k bodovému zisku. Nezbývá než věřit, že ve zbývajících dvou zápasech nějaký ten bodík přidáme.